Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Азаров Микола Янович

БІОГРАФІЯ

Народився 17.12.1947 р. (м. Калуга, Росія).
Закінчив Московський державний університет, за фахом геолог-геофізик, доктор геолого-мінералогічних наук, професор, член-кореспондент НАНУ.
1971-1976 роки - начальник дільниці, головний інженер тресту "Тулашахтоосушення" комбінату "Тулавугілля".
1976-1984 рр. – завідуючий лабораторією, завідуючий відділом Підмосковного науково-дослідного і проектно-конструкторського вугільного інституту.
1984-1995 рр. – заступник директора, директор Українського державного науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту гірничої геології, геомеханіки та маркшейдерської справи.
Народний депутат другого скликання, голова комітету з питань бюджету (09.1995 р. - 10.1997 р.), член Президії Верховної Ради України з вересня 1994 року до червня 1996 року.
Голова Державної податкової адміністрації з 08.10.1996 р. до листопада 2002 р.; член Координаційного комітету боротьби з корупцією і організованою злочинністю при Президенті України; член Вищої економічної ради Президента України; член Міжвідомчої комісії з питань регулювання ринку продовольства, цін і доходів сільськогосподарських товаровиробників; член Координаційної ради з питань політики фінансового сектору; член Національної ради з узгодження діяльності загальнодержавних і регіональних органів та місцевого самоврядування, член Ради національної безпеки і оборони України.
Заслужений економіст України, державний службовець І рангу, радник Податкової служби І рангу, почесний працівник податкової служби, кавалер орденів “За заслуги” ІІ і ІІІ ступенів, Ордена Святого Рівноапостольного князя Володимира.
Автор і співавтор понад 110 наукових праць, співавтор книг: "Геологические модели золоторудных месторождений Украинского щита и Донбасса", "Все про податки".
Нагороджений Медаллю Славутича (01.2004 р.).
З 26 листопада 2002 року по люти1 2005 р.- перший віце-прем’єр-міністр України , міністр фінансів України по лютий 2005 р..
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року №129 М.Я. Азаров призначений головою Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; головою комісії з приватизації ВАТ “Укртелеком”; головою Комісії з питань неплатоспроможності; співголовою Міжвідомчої комісії з координації дій у проведенні податкової, бюджетної та грошово-кредитної політики; головою Координаційної ради з питань створення системи іпотечного кредитування; головою Координаційної ради з питань корпоративного управління в акціонерних товариствах; головою Координаційної ради з питань політики фінансового сектору; головою Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції; головою Міжвідомчої комісії з координації проведення паспортизації громадян; головою Української частини Спільного комітету “Уряд/ЮНІДО”; головою Міжвідомчої координаційної ради для забезпечення координації та контролю за ходом підготовки і реалізації проекту Програмної системної позики; головою Національної комісії сталого розвитку України при Кабінеті Міністрів України; головою Української частини Координаційної ради з питань реалізації Програми економічного співробітництва між Україною та Російською Федерацією на 1998 – 2007 роки; координатором співробітництва Кабінету Міністрів України з міжнародними фінансовими організаціями.
З 19.04.2003 р. очолює політраду Партії регіонів України.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»